Tony Curran

Tony Curran, Glasgow, İskoçya doğumlu aktör. 13 Aralık 1969\'da dünyaya gelmiştir. Glasgow\'un bilinen R.S.A.M.D. okulu\'ndan Mezun olmustur, 1.89 m Boyundaki Tony, kızıl saçlı ve mavi gözlüdür.Aktör küçüklüğünden beri aktör olmak istedigini dile getiriyormuş: Bana çok kücükken sormuslar,Ne olmak istiyorsun? Ben de Actor deyince soran kişi hayretler icinde kalmıs.

Şimdiye kadar bazı büyük yapımlarda yer alan Tony, şaşırtıcı bir sekilde çoğunlukla BBC\'nin eski This life serisindeki küçük rolünün hatırlandığını söylüyor.Belki de bu rolünde bir eşcinsel tesisatçıyı oynadığından kaynaklandığını söylüyor. Alan Moore\'un LXG, filminde görünmez adamı oynamak için kendisinden mavi ve sıkı bir elbise giymesini istemişler.Tek üzüntüsünün (elbise hakkında) ise elbisenin mavi yerine yeşil olmamasi idi. Koyu bir Celtic FC taraftarı olan Tony, bunu dile getirmişti.

 1. Anka’nın Uyanışı
  Tüm Bilgiler
  Anka’nın Uyanışı Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Gobi çölüne düşen bir uçaktan sağ kalan ve kurtarılma ümidi olmayan yolcuların yaşadıklarını husus alan bir aksiyon filmi. Acımasız şartlar, azalan hayati kaynaklar ve çöl kaçakçılarının saldırıları sonucunda kazazedeler, kurtuluşları amacıyla imkânsız gözüken bir yolu denemeye karar verirler: Düşen uçağın parçalarından tekrardan bir uçak inşa edeceklerdir. filmdeyasi.com iyi seyirler diler.
  • 720P
  • IMDb 6.1
  • 58
  • 0
Tony Curran Resimleri
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Filmderyasi sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.